ברוך הבא!

אנו גאים להציג בפניך את המדריכים הוירטואלים שלנו. זוהי נבחרת מנצחת שנבחרה בפינצטה וכוללת שישה מקצוענים מדהימים מרחבי העולם ובעלי רקע שונה. אנו מזמינים אותך לקרוא את הרקע שלהם ולהחליט במי היית בוחר שילווה אותך לאורך התהליך. תעשה חיים.

ריקו

ריקו

ריקו

מאמן כושר תותח המתמחה בתזונה. ריקו הספיק לעבוד כמאמן כושר ותזונה של כמה ממפורסמי עולם הזוהר בהוליווד ויש לו הצלחות רבות ברזומה. אם גם אתה צריך מדריך מלא אנרגיות שייתן לך פוש באכילה נכונה ושילובה בספורט-ריקו עומד לרשותך ויעזור לך להשיג את הגוף החטוב שתמיד רצית.

מישל

מישל

מישל

ה- 'אני מאמין' של מישל הוא שיש ליהנות מהחיים בכל רגע אפשרי. ולכן יודעת לשלב בחכמה את תכנית הדיאטה ומינונה, כך שכולם יוכלו ליהנות מהתהליך. היא "סופרוומן" אמיתית- מנחה סדנאות בישול בריא (תמיד יש לה רעיונות למתכונים חדשים), נטורופטית, ובנוסף להכל- היא מעבירה גם שיעורי ספינינג ואירובי. אם אתם צריכים מודל לחיקוי של הנאה, חיטוב ובריאות מקסימלית, אז אתם צריכים את מישל.

פטריק

פטריק

פטריק

מורה דרך ואלוף בהחדרת מוטיבציה ובהנעה קדימה. מדריך מצטיין לירידה במשקל עם אינספור הצלחות. פטריק יכול להעיף אותך קדימה ולתת לקסם להתרחש.. הוא ילמד אותך להתמודד עם משברים בצורה מעוררת השראה, כך שאם יש לך בעיית מוטיבציה או אם ניסית הרבה דיאטות אך מעולם לא התמדת.. פטריק הוא המדריך בדיוק בשבילך

אלכס

אלכס

אלכס

אלכס הוא ספורטאי בנשמה והשתתף בטריאתלונים שונים בארץ ובעולם. הוא למד רפואה משלימה והתמחה בתזונה טבעית. אלכס נולד לאמא מורה לספורט ממוסקבה ואבא יווני פרופסור לפסיכולגיה. בצורת הליווי שלו משלב אלכס מהידע והניסיון שלו שרכש בשנות בגרותו בנוגע לספורט ותזונה יחד עם המשמעת העצמית וההבנה הנפשית העמוקה שרכש עוד בילדותו מהבית.

מיקה

מיקה

מיקה

מומחית לניהול זמן נכון סדר וארגון. מיקה היא קוסמת של ממש . היא אמא לחמישה ילדים (כן כן..) ומצליחה לנהל חיי קריירה מוצלחים ולשלב תזונה נכונה ואורח חיים בריא וחיוני. בנוסף היא מלמדת אחרים כיצד לעשות זאת. אם סדר, תכנון וניהול זמן עשויים לשדרג לך את החיים, מיקה בהחלט תעשה לך סדר בבלאגן.

לולה

לולה

לולה

מומחית לתזונה סינית.לולה מביאה איתה משב של תזונה מהמזרח עם הרבה ידע וחוכמה קדומים.לולה מלאה בסבלנות והיא לעולם לא תתייאש ממטופל .היא מצליחה להביא כל אחד ליעד אותו רוצה להגשים גם אם ישנם קשיים לא צפויים בדרך..