אודות

ShrinkMeApp הנו אתר דיאטה חכם ואינטרקטיבי  אשר הוקם אחרי עבודה של שנים בתחום ההרזיה והעזרה לאנשים בשינוי אורחות חייהם.

האתר הוא פרי עבודה של עבודה רבת שנים של "סטודיו יורדים" ברחבי הארץ,סטודיו בוטיק מצפון הארץ אשר חרת על דגלו אימון אישי צמוד בתחום התזונה והדיאטה ומתאפיין בצורת עבודה המשלבת בנוסף למישור הטכני של עבודה על תפריט מאוזן המותאם אישית,סדר יום ולימוד תזונתי על מנת שלכל אדם יהיה הידע הנכון להתאים לעצמו תפריט גם בעתיד עם שילובי המזון הנכונים עבורו,ובמקביל עבודה על רובד יותר עמוק-על הרגלי האכילה, אכילה רגשית ודפוסי החשיבה.

גם האתר ShrinkMeApp  ממשיך אותו קו מנחה כי השינוי האמיתי  בתהליך ירידה במשקל ושמירה על התוצאות לאורך זמן מגיע כתוצר של עבודה אמיתית על שינוי אורחות חיים וירידה לשורש הבעיות,פירוק של הרגלים ישנים ובנייה של חדשים, ואצל כל אדם סוג העבודה משתנה כי השורש והגורמים להשמנה הם שונים.

מתוך ההבנה שהשינוי האמיתי קורה רק בתהליכים של "אימון אישי" וההבנה בצורך במדריך צמוד המלווה כל לקוח יד ביד לאורך כל הדרך עד ההגעה ליעדים, החלטנו לחפש דרך להנגיש תהליך כזה  לכלל האוכלוסיה.

כידוע תהליך כזה באופן פרטי הוא יקר ומתאים רק לאנשים שידם משגת (תזונאי פרטי וצמוד המלווה ברמת היומיום הוא עניין לא זול בכלל..)

אבל בעיית ההשמנה לא פוסחת על אף רובד באוכלוסיה. ו-ShrinkMeApp נוצר במיוחד בשביל לענות על צורך זה.

התהליך שהלקוח יעבור באמצעות האתר הוא תהליך אמיתי של שינוי והגעה לתוצאות הרצויות,תפריט מותאם אישית לפי מצב בריאותי,סדר יום והעדפות קולינריות.לכל משתמש יהיה מדריך וירטואלי לבחירתו שיעמוד לרשותו לכל אורך התהליך ,יהיה זמין לשאלות וקשיים,יעודד כשצריך ויעביר תהליך אמיתי של "קואיצ'ינג" בעזרת משימות התנהגותיות ומנטליות שיותאמו לו לפי הצרכים,וכל זה במחיר סמלי השווה לכל כיס.

ShrinkMeApp הוא בעצם שינוי אדיר בעולם הדיאטות המוכר לנו עד כה, זאת לא עוד סתם אפליקציה של דיאטה שנותנת תפריט או סופרת לך קלוריות.

 המדריכים העומדים מאחורי ה"מדריכים הוירטואלים"  הם אנשי מקצוע אמיתיים המנוסים ביותר בעולם הדיאטות והמכשולים שהטמונים בחובה.

ShrinkMeApp - מהפכה של ממש בעולם הדיאטות!

אנחנו שולחים הצלחה לכל מי שבתהליך החשוב הזה,

וזכרו תמיד:

"גם מסע של 1000 ק"מ מתחיל בצעד אחד קטן"..

 והנה התחלת כבר את הצעד הראשון שלך במסע ברגע זה, בעצם קריאתך מילים אלו והתעניינותך.

בהצלחה וברוכים הבאים! :)