האקדמיה לתזונה

תזונה בגילאי 50+

פתגם אמריקאי ידוע : עד גיל 50 אנו הורסים את הבריאות בשביל הכסף, ומגיל 50 אנו נותנים את הכסף בשביל הבריאות...
קרא עוד

תזונה בגיל הזהב

תזונה נכונה בגיל המתקדם אשר עשויה להשפיע על תפקוד הגוף, רמות האנרגיה, היכולת הקוגניטיבית והסיכונים למחלות.
קרא עוד

תזונה בעונה הקרה

בכל שנה אחרי החגים האוויר מתחיל להתקרר והיום מתקצר. איך נכין את גופנו מבחינה תזונתית לעונה הקרה? המנטורים שלנו הכינו טיפים ורעיונות חמים במיוחד לסתיו הקריר.
קרא עוד

מה עושים עם החשקים למתוק?

מחקרים מראים כי ההתמודדות הגורפת של רוב מי שמתמודד עם נושא המשקל היא החשקים למתוק (בעיקר בקרב נשים) אז מה עושים עם החשקים האלו וכיצד מתמודדים איתם כדי שלא יהרסו לנו את הדיאטה?
קרא עוד

דיאטה ביום העצמאות

יום העצמאות הוא יום שמח מלא בחברים, אוכל, ומנגלים מה שלעיתים מוציא אותנו מאיזון . במאמר הבא טיפים מעולים מהמנטורים שלנו שיעזרו לכולנו לעבור את יום העצמאות בלי להרוס לנו את הדיאטה.
קרא עוד

נשנושי לילה מומלצים

כולנו מכירים את התופעה שאנחנו מקפידים על התזונה יפה מאוד במהלך היום.. ואז מגיע הלילה והורס לנו את כל המאמצים.. אז מה עושים? במאמר הבא טיפים לשעות הלילה עם המלצות לנשנושי לילה בריאים
קרא עוד

תזונה בחופשות וטיסות לחו"ל

תזונה בחופשה היא לפעמים עניין מאתגר שמקשה עלינו כאשר אנחנו בדיאטה או מנסים לשמור על הגזרה. במאמר הבא טיפים שיעזרו לכם גם ביום הטיסה וגם במהלך החופשה עצמה.
קרא עוד

קריאת תוויות מזון בסופרמרקט

תזונה נכונה מתחילה בקניות בסופרמרקט. בבחירות הנכונות אותן נכניס לעגלת הקניות. במאמר הבא טיפים כיצד לקרוא תוויות מזון בצורה נכונה ואיך לבחור אוכל בריא.
קרא עוד

מי מפחד משומנים?

במאמר הבא נלמד כיצד שילוב שומנים (טובים) בתזונה היומיומית שלנו יכול דווקא לסייע לנו לשמור על תזונה בריאה יותר , גוף חטוב יותר ודיאטה מאוזנת יותר.
קרא עוד

מי מפחד מפחמימות?

מי מפחד לאכול פחמימות? הפחמימה נחשבת לעיתים קרובות לאויבת של הדיאטה. האם אכן כך? כל מה שחשוב לדעת על הפחמימות
קרא עוד