נעים להכיר

כמה מילים עלינו

אחרי שעברנו בעצמנו אתגרים פיזיים , רפואיים וגופניים שעברנו, ואחרי שחווינו על בשרנו כמה זה נורא לאבד את השליטה על הגוף והבריאות שלך, לקחנו על עצמנו מטרה לחפש כלים פרקטיים, נוחים וקלים לחזק את השליטה היומיומית על הגוף, על בחירות המזון, ושנוכל להנגיש את הכלים הללו להמונים, ובמחירים הגיוניים.. כדי בסופו של דבר כל אחד ואחד מאיתנו יצליח לקחת בחזרה את המושכות ואת השליטה על הגוף והבריאות.ולא, המוצרים שפיתחנו לא מיועדים רק ל "פריק קונטרול" :)..
אלא ממש לכולם. כל מי שהחליט שנמאס לו מהמצב והוא חייב להתחיל להחזיר את השליטה לידיים שלו- ימצא פה את הפתרונות עבורו. אנחנו מקוות מאוד שנהיה לכם לעזר.
בהצלחה במסע המשותף!  שמרית וגיתית

גיתית להב

חוקרת שנים את הקשר שבין הגוף לנפש
מאמינה גדולה ביכולות הטמונות בכל אדם.

שמרית לב

מתמחה בצמחי מרפא ופורמולות הרזייה
המוטו : אם אתה יכול לחלום את זה , אתה יכול לעשות את זה.

קרייבינג למתוק

מה עושים עם החשקים למתוק?מדהים לדעת ש 77% שנמצאים בתהליכי דיאטה או הטמעת אורח חיים בריא יותר מדווחים על חשקים עזים למתוק שלפעמים והורסים להם את כל סדר היום, את המשמעת העצמית וגם את המוטיבציה.
לחלקנו החשקים לסוכר באים אחרי ארוחת הצהריים, לחלקנו בשעות אחר הצהריים כשחוזרים הביתה מהעבודה, ולפעמים מדובר על צורך לנשנוש מתוק מאוחר בלילה מול הטלוויזיה. החשקים למתוק יכולים להיות עזים כל כך וממש להרגיש כמו "מלחמה תמידית".. לכן הקדשנו את אחד המאמרים שלנו במיוחד לבעיה הזו קרא עוד

מה הבעיה עם בעיית ההשמנה?

בעיית ההשמנה, היא בעיה מוכרת וישנה. כלום פה הרי לא חדש. ישנן אלפי דיאטות מסוגים שונים ושוק הדיאטות לא מפסיק להנפיק דיאטות חדשות בכל יום. אז ניסינו לחשוב איך זה יכול להיות שיש אינספור פתרונות להשמנה ועדיין שיעור של העליה בחזרה במשקל אחרי "דיאטה מוצלחת" עומד על 95% אחוזים! אולי אם כך הדיאטה המוצלחת לא היתה כל כך מוצלחת?
מחקרים מראים שהבעיה היא הרבה פעמים שינוי שטחי של התזונה בלי שינוי מהותי של הרגלי האכילה והחשיבה. בדיוק בגלל זה יצרנו את אפליקציית הליווי שלנו ShrinkMeApp שהמאפשרת מנטור צמוד שיעזור לעשות את ה"סוויץ'"     קרא עוד

פיתרון חדש לבעיה עתיקה

הנתונים והמחקרים בנושא יחד עם הראיה של מה שקורה בשטח, בעולם הדיאטות, גרמו לנו לחשוב שעוד תפריט דיאטה, או עוד קבוצת תמיכה או קפסולות הרזיה לא מביאים לפתרון ארוך טווח. מניסיון של שנים בליווי תזונתי אישי אחד על אחד ראינו שאחוזי ההצלחה עולים מאוד כאשר בעצם השינוי שנעשה הוא שינוי מהותי ומשמעותי יותר. שינוי שמשלב שיפור תזונתי ,יחד עם הרגלי אכילה וחשיבה חדשים בתיבול של משמעת העצמית. אז חיפשנו איך לעשות תמהיל כזה שפשוט יהווה את הכלי ההכרחי והחשוב להחזרת השליטה על החיים שלנו.
לפרטים על הפתרון המשולב קרא עוד

עוד מוצרי הרזייה?

יש בשוק לא מעט מוצרי הרזיה. 
לצערנו לא כולם (ואולי אפילו לא רובם) בריאים ובטח לא מאושרים משרד הבריאות, מה שעשה שם די רע לכל שאר המוצרים. אנחנו לגמרי מודעים לכך.
בדיוק בגלל זה היה חשוב לנו לבחור את מעבדות צמחי המרפא הטובות ביותר בארץ לייצור הליין שלנו. מוצרי ShrinkMe Formulas  מאושרים כמובן במשרד הבריאות, מכילים רכיבים טבעיים בלבד של צמחים פעילים אורגאניים, הם בטוחים לשימוש גם לבעלי רגישויות לגלוטן וטבעוניים, וכמובן גם כשרים. 
המוצרים עוזרים לוויסות התיאבון, הורדת החשק למתוק והגברת קצב חילוף החומרים של הגוף. מעניין אותך? קרא עוד

אז מה זה בעצם ShrinkMeApp?

התהליך שהלקוח יעבור באמצעות האפליקציה הוא תהליך  של שינוי והגעה לתוצאות הרצויות, על ידי ליווי צמוד, שינוי הרגלי אכילה, עבודה על מוטיבציה, תפריט מותאם אישית לפי מצב בריאותי, סדר יום והעדפות קולינריות.
לכל לקוח יהיה מנטור וירטואלי (שמאחוריו צוות אנושי) לבחירתו שיעמוד לרשותו לאורך היום מ 9:00 עד 21:00 . המנטור יהיה זמין לשאלות וקשיים, יעודד כשצריך ויעביר תהליך
אמיתי של "קואצ'ינג" בעזרת משימות התנהגותיות ומנטליות שיותאמו לו לפי הצרכים, וכל זה במחיר סמלי השווה לכל כיס .
ShrinkMeApp היא בעצם שינוי גדול בעולם הדיאטות המוכר לנו עד כה. אנחנו שולחים הצלחה לכל מי שבתהליך החשוב הזה, וזכרו תמיד:
"גם מסע של 1000 ק"מ מתחיל בצעד אחד קטן".. אנחנו פה ללוות אותך בצעד הקטן שלך.

בלוג תקשורת

הרומן שלי עם מישל

או: כך אפליקציית הרזיה ואורח חיים בריא נכנסה לחיי ועשתה לי טוב

צעדים ראשונים

ShrinkMeApp נבחרים למחזור הראשון בחממה לעסקים חברתיים של תמיר פרדו. 2017- יוצאים לדרך

מחזיקות אתכם קצר 🙂

ShrinkMeApp ומה עומד מאחורי המיזם : "מעריב" 12.6.19

שרינקמי אפ מתארחים ב"העולם הבוקר"

" האפליקציה שהיא דיאטנית צמודה ".. אהבנו את ההגדרה. ובהחלט נאמץ!

שמרית לב

יזמת שותפה באפליקציה אינטראקטיבית להרזיה

"הכרישים" . בפריים טיים של ערוץ 12

אממ, עשינו קצת פדיחות בתחילת הדרך..אבל הי! ככה לומדים ומתקדמים:)

כתבה "מנטה" Xnet

לשבור את הסטטיסיקה ולהצליח בדיאטה
חדש

3.. 2.. 1...יוצאים לדרך!

עונים על השאלון

בוחרים ערכה

נהנים מליווי אישי